Магазин товарів для кондитерів
RU UA

Аерографи та барвники для кондитерських виробів

Шановні клієнти, 11 травня працюємо. Графік роботи з 9:00 до 15:00 у будні дні. Магазин у місті Одеса працює. 

Слава Україні!

Аерограф професійний UAirbrush-UA-130N з міні-компресором

Аерограф професійний UAirbrush-UA-130N з міні-компресором

2 000 грн


Аерографія — повітропис) - одна з технік образотворчого мистецтва, що використовує аерограф як інструмент для нанесення рідкого або порошкоподібного барвника за допомогою стисненого повітря на будь-яку поверхню. Також може бути використаний балончик з фарбою. Зараз аерографію дуже широко застосовують кондитери. За допомогою цього приладу можна прикрашати приготований торт (тістечко, десерт, пряник), наносити на нього шари фарби, тим самим надаючи виробу індивідуальність і завершений вигляд.

Аерограф

це апарат, який працює за принципом розпилювача. Під тиском фарба розпорошується з голки, фарбуючи поверхню випічки. Фарбування торта багато в чому вимагає акуратного нанесення фарбувальних речовин, адже намазавши крем поверх скоринки, можна легко пошкодити цілісність. Фарба подається на голку аерографа під тиском, яке нагнітає компресор.

Практично будь-який крем можна фарбувати аерографом, головне, правильно підібрати витратні матеріали для апарату і дотримати консистенцію. У деяких випадках за допомогою аерографа здійснюється покриття тортів велюром, але для цього потрібен певний навик і вміння. Аерограф дозволяє робити безліч різноманітних речей, для цього важливо лише застосувати фантазію і відточувати свою майстерність.

Фарба для аерографа

Барвники можна використовувати різні. Є спеціальні харчові барвники для аерографів — вони дрібнодисперсні, рідше забивають сопло. Але і коштують трохи дорожче. Можна використовувати звичайний рідкий барвник, можна використовувати гелевий (попередньо розвести алкоголем або водою), можна використовувати сухий барвник (його, природно, потрібно розвести). Для аерографів з соплом більше 0,4 допустимо використання розведеного в горілці або спирті кандурина.