Магазин товарів для кондитерів
RU UA

Доставка і оплата

Відправка по Україні. Мінімальне замовлення становить 100 грн!
1. При одноразовому замовленні товару на суму понад 1000 грн діє одноразова знижка 5% і доставку оплачує наш інтернет-магазин! Знижка і доствака за наш рахунок не поширюються на замовлення, в яких: мастика, барвники Americolor, Chefmaster, марципан, підкладки (ущільнені, двосторонні, ДВП), коробки, вершки кондитерські, начинка, глазур, шоколод, сиропи, наповнювачі, вафельні картинки).
2. При замовленні до 1000 грн доставку оплачує покупець.

3. Ви можете здійснювати оплату післяплатою при отриманні, на картку Приват Банку. Вартість послуги післяплати оплачує покупець!!! Замовлення, яке зроблено в інтернет-магазині із зазначенням спосіб доставки-самовивіз, зберігається протягом 1 робочого тижня з дати замовлення, а потім видаляється.

4. Постійна система лояльності.

- Накопичувальна постійна знижка при покупці на суму 5 тис. - 5%.

- Одноразова знижка при покупці від: 1000 грн-5%, 5000 грн-7%

- Знижки не плюсуються.

Всі замовлення, які оплачені до 14: 00, відправляються в цей же день. Якщо вам необхідно відправити замовлення день-в-день, передзвоніть, будь ласка, відразу після оформлення замовлення.Замовлення по телефону приймаємо після 16: 00.

Увага!!! Обов'язково оглядайте і перевіряйте товар перед тим, як забрати посилку. Забравши посилку з відділення "НОВА ПОШТА", ви підтверджуєте, що товар вам підходить.