Магазин товарів для кондитерів
RU UA

Шоколадна глазур (полива в дропсах) в Україні

Графік роботи інтернет-магазину "Лавар" на святкові дні: 03.05.2021, 04.05.2021 та 10.05.2021 - вихідні дні!

Осколки білі, 500 гр

Осколки білі, 500 гр

65 грн

Осколки зелені, 500 гр

Осколки зелені, 500 гр

65 грн

Осколки рожеві, 500 гр

Осколки рожеві, 500 гр

65 грн

Осколки чорні, 500 гр

Осколки чорні, 500 гр

65 грн


Шоколадні дропси – це солодкі крапельки діаметром від 2 до 5 мм з білого або чорного шоколаду. Ними часто прикрашають випічку або здійснюють глазурування поверхні выпекаемого вироби. Для цього дропси просто розтоплюють на водяній бані. Такий шоколадний декор при прикрасі тортів – досить легкий спосіб у використанні. Дропси ще можна додавати в інші кондитерські вироби домашнього приготування, це може бути трюфель або тістечко-картопля. Якщо ви любите сухі сніданки, додайте дропси в пластівці або мюслі. Дітям можна посипати ними сир або кашу, тоді ви позбудетеся від капризів, а дитина буде їсти з подвійним задоволенням.

Особливі секрети

Дропси – це не тільки шоколадний декор. Також їх додають у тісто, наприклад, при випічці кексів, печива, бісквітів, мафінів. Шоколадні дропси просто не можуть виявитися зайвими. При додаванні в тісто з необхідно добре охолодити і злегка обваляти в борошні. Тоді вони зможуть рівномірно розподілитися в масі. Однак необхідно зауважити, що для додавання в тісто білі дропси не підходять, зате їх можна додавати в крем.

Не варто турбуватися про склад! Він ідеальний, при виготовленні дропсов використовують такі інгредієнти: какао-масло або какао-порошок (як еквівалент масла), цукор, ванілін і летіцін.

Як купити дропси?

Можна шоколадні дропси купити в Києві, звернувшись в наш інтернет-магазин «Лавар». У нас надані дропси у пачках 0,2 кг і 1 кг, у нас є сертифікат якості і документи на відповідність продукту всім вимоги. Здійснюємо оперативну доставку по містах: Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Донецьк, Одеса, а також в інші міста України.