Магазин товарів для кондитерів
RU UA

Бордюрні стрічки (кондитерська стрічка) в Україні

Шановні клієнти, 11 травня працюємо. Графік роботи з 9:00 до 15:00 у будні дні. Магазин у місті Одеса працює. 

Слава Україні!


Бордюрна стрічка для торта – одна з тих невеликих хитрощів кондитера, використання якої дає приголомшливий результат при дуже скромних витратах часу, сил і грошей. Така прикраса не відноситься до категорії їстівних і проводиться з прозорої плівки чи жиронепроникного паперу. Ширина і колір можуть бути будь-якими. Поверхню або однотонна або з орнаментом (тут фантазія не обмежена тематика малюнка може бути будь-який).

Кондитери знають, що бордюрна кондитерська стрічка здатна надати випічці яскраві кольори і оригінально прикрасити без використання барвників. За допомогою даного аксесуара вдасться відбити задуману тематику десерту, викликавши потрібні асоціації. Декор розміщується на бічних сторонах випічки і, крім виконання декоративних якостей, дозволяє замаскувати технологічні поля солодкого виробу і обійтися без зайвого шару крему для оформлення боковин.

Ефектне і модна прикраса для солодощів

Кондитерська стрічка – новий тренд у світі солодкої кулінарії. Широке застосування цей аксесуар знайшов не тільки в оформленні, але і в збірці тістечок-суфле. В результаті крихкий десерт отримує додатковий каркас, а кулінар не буде боятися, що його творіння розвалиться прямо під час подачі. Кондитерська стрічка для тортів не оснащується клейовим шаром, але разом з тим щільно прилягає до бортикам тістечка. Це відбувається завдяки її структурним властивостям – стрічка відмінно лягає на крем, суфле, вершки, шоколад.

Купити кондитерську стрічку простіше простого: достатньо звернутися в наш магазин, і ми доставимо замовлення по Україні. Ви здивуєтеся, наскільки простим і швидким може бути прикраса бічній частині кондитерських виробів. Торти і тістечка виходять за секунди! Крім того, десерт, краї якого захищені плівкою, дуже зручно брати в руки, не ризикуючи забруднитися. Іншими словами, вона стане незамінним атрибутом у вашій кондитерській майстерні, будь то кухонне приміщення кафе або ресторану, або звичайна домашня кухня.

Яскрава і смачна життя

У свій час кондитерська ацетатна стрічка зробила справжній прорив у світі кондитерського дизайну. Кулінарів підкорила гранична простота оформлення: усього за секунди вдавалося прикрасити кондитерський виріб новими, оригінальними елементами. І не страшно, якщо на бічній частині був якийсь дефект – варто лише придбати кондитерську стрічку з малюнком і проблема вирішена. Бордюрную смужку можна підібрати у відповідності з певною тематикою, завдяки чому навіть самий звичайний торт тут же стане ексклюзивним. Важливою перевагою такої прикраси є його повна готовність до використання. Тобто, необхідно всього лише відміряти потрібну довжину, відрізати і прикласти до боковині. Більше нічого не потрібно!

Не менш ефектно виглядає прозора кондитерська стрічка з малюнком або без нього. Її використовують, в тому випадку, коли хочуть всього лише трохи пом'якшити технологічні сторони виробу. Наприклад, жорсткої обертають плівкою суфлейные торти і тістечка, які готуються шарами. У цьому випадку кондитер не завжди хоче ховати боковини, які наочно демонструють, з яких шарів складається виріб. До того ж бордюр надає виробу додаткову жорсткість, що дуже важливо для м'яких, тендітних десертів.

Сучасне кондитерське мистецтво знає безліч хитрощів, які значно спрощують роботу. Заходьте в наш магазин для кондитерів, і ви переконаєтеся в цьому самі!