Магазин товарів для кондитерів
RU UA

Силіконові килимки для мастики і айсинга в Україні

Шановні клієнти, 11 травня працюємо. Графік роботи з 9:00 до 15:00 у будні дні. Магазин у місті Одеса працює. 

Слава Україні!


Силіконові килимки для гнучкої глазурі створені для того, щоб зробити роботу з рисувальної масою швидкої і акуратною. Вироби являють собою спеціальні форми або трафарети, завдяки яким вдається створювати прикраси всіляких форм і текстур. Придбати силіконовий килимок для гнучкого айсинга можна в нашому онлайн-маркеті, завдяки якісному і швидкому обслуговуванню ви зможете отримати його в найкоротші терміни.

Раніше кондитерам доводилося використовувати для створення виробів з айсинга пергаментний папір або харчову плівку. Це було досить трудомістким процесом, який під силу було лише кондитерам зі стажем. Тепер завдяки даним матів навіть новачки можу спокійно створювати складні декоративні вироби, особливо якщо у них буде готова суміш айсинга.

Складно користуватися силіконом для глазурі?

Хтось може порахувати, що килимки для глузри можуть дозволити собі тільки професіонали, однак це велика помилка. Звичайно, такий атрибут служить вірним помічником при створенні кулінарних шедеврів. Однак це зовсім не означає, що початківець кулінар не зможе освоїти роботу з цим пристроєм. Дійсно, користуватися аксесуаром на диво просто, створюючи при цьому дійсно прекрасні речі.

Як правильно користуватися матами для айсинга

  1. Готовий айсинг покласти в корнетик, з нього витиснути на килимок;
  2. Наступний етапом буде рівномірний розподіл айсинга по поверхні килимка з допомогою кондитерського скребка (шпателя);
  3. Необхідно дати підсохнути виробу. В залежності від товщини потрібна різна кількість часу від 2-х годин до декількох днів;
  4. Коли мереживо підсохло, його слід акуратно зняти з килимка. Так як мереживо дуже крихке, потрібно дуже обережно знімати, а найкраще це робити у краю столу, злегка оттягивя його за край. У Вас готове мереживо, можете приступати до подальшої роботи з ним, тобто безпосереднє нанесення на торт.

Купивши килимок для королівської глазурі оптом - дешевше і вигідніше. Ви можете замовити вироби для себе і своїх колег, домовившись з ними про оптову закупівлю. За допомогою такого пристосування створюються настільки чудові прикраси, що складно повірити в те, що матеріалом для їх виконання виступила їстівна маса. Адреси магазинів які займаються реалізацією силіконових матів для гнучкої глазурі можна пошукати в Інтернеті, але навіщо ходити далеко, якщо все необхідне можна придбати в нашому магазині.

Вигідне придбання для будь-якого кондитера

Якщо ви задалися питанням, де можна купити дешево килимок для айсинга в Україні, зверніть увагу на наш асортимент і наші ціни. Упевнені, вас приємно здивує й те, і інше. Ми пропонуємо великий вибір матів за риятной ціною, вони можуть бути абсолютно гладкими і з візерунком. У першому випадку вони полегшують зняття застиглого малюнка з поверхні, у другому – виступають у ролі форми або трафарету. Замовивши такий аксесуар раз, вам не доведеться купувати такий же через деякий час, тому що він буде служити вічно. Ми пропонуємо дані мати за демократичними цінами завдяки вигідним постачання і ретельно продуманої стратегії торгівлі. Незважаючи на невисоку ціну, якість кожного товару залишається на висоті. Замовляйте недорогі килимки для royal icing у нас, і ви здивуєтеся, наскільки легко можна створити найскладніші прикраси з солодкого крему!