Магазин товарів для кондитерів
RU UA

Все для кейк-попсов в Україні

Шановні клієнти, магазин в м Одеса працює в звичайному режимі, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Палички для кейк-попсов пластикові рожеві, 15 см, 50 шт

Палички для кейк-попсов пластикові рожеві, 15 см, 50 шт

22 грн


Кейк попс - це невеликі овальні, круглі, трикутні та квадратні тістечка на паличках, по вигляду нагадують популярні чупа-чупси. Начинка для цих незвичайних тістечок не складна - це звичайний бісквіт (або білий або шоколадний) змішаний з м'якою шоколадною глазур'ю або будь-яким кремом. З суміші роблять красиві форми, які після цього глазурують і прикрасити на свій розсуд.

Як виникли кейк-попси: ці тістечка стали відомі завдяки кондитеру з Атланти Енджі Дадлі (Angie Dudley), більш відомої, як Bakerella. Саме вона перша запропонувала використовувати обрізки від торта для формування описуваних маленьких кондитерських виробів, які спочатку більшість плутає з льодяниками чупа-чупса. Спочатку ідея з кейк-попсами не прижилася, однак коли Bakerella опублікувала свої роботи з незвичайними тістечками, це справило фурор.

Сьогодні існує безліч рецептів для тістечок - чупа-чупсом. Рецептів багато, а різноманіття прикрас для кейк-попсов ще більше. У нашому інтернет-магазині можна придбати все необхідне для кейк-попсов. Не важливо яка начинка у тістечка, якщо з нього можна зліпити мультиплікаційного героя, іграшки, сердечка, квіточки, навіть нареченого і наречену. Як правило, для урочистостей замовляють торти,але тепер можна соригинальничть, здивувати всіх гостей милими кондитерськими виробами, які не залишать байдужим ні одного запрошеного.