Магазин товарів для кондитерів
RU UA

Все для кейк-попсов в Україні

Шановні клієнти, 11 травня працюємо. Графік роботи з 9:00 до 15:00 у будні дні. Магазин у місті Одеса працює. 

Слава Україні!

Трубочки паперові білі 19.5 см 25 шт

Трубочки паперові білі 19.5 см 25 шт

35 грн

Трубочки паперові зелена смужка 19.5 см 25 шт

Трубочки паперові зелена смужка 19.5 см 25 шт

30 грн

Трубочки паперові фіолетова смужка 19.5 см 25 шт

Трубочки паперові фіолетова смужка 19.5 см 25 шт

30 грн


Кейк попс - це невеликі овальні, круглі, трикутні та квадратні тістечка на паличках, по вигляду нагадують популярні чупа-чупси. Начинка для цих незвичайних тістечок не складна - це звичайний бісквіт (або білий або шоколадний) змішаний з м'якою шоколадною глазур'ю або будь-яким кремом. З суміші роблять красиві форми, які після цього глазурують і прикрасити на свій розсуд.

Як виникли кейк-попси: ці тістечка стали відомі завдяки кондитеру з Атланти Енджі Дадлі (Angie Dudley), більш відомої, як Bakerella. Саме вона перша запропонувала використовувати обрізки від торта для формування описуваних маленьких кондитерських виробів, які спочатку більшість плутає з льодяниками чупа-чупса. Спочатку ідея з кейк-попсами не прижилася, однак коли Bakerella опублікувала свої роботи з незвичайними тістечками, це справило фурор.

Сьогодні існує безліч рецептів для тістечок - чупа-чупсом. Рецептів багато, а різноманіття прикрас для кейк-попсов ще більше. У нашому інтернет-магазині можна придбати все необхідне для кейк-попсов. Не важливо яка начинка у тістечка, якщо з нього можна зліпити мультиплікаційного героя, іграшки, сердечка, квіточки, навіть нареченого і наречену. Як правило, для урочистостей замовляють торти,але тепер можна соригинальничть, здивувати всіх гостей милими кондитерськими виробами, які не залишать байдужим ні одного запрошеного.