Магазин товарів для кондитерів
RU UA

Коробки для кексів, зефіру, печива в Україні

Графік роботи інтернет-магазину "Лавар" на святкові дні: 03.05.2021, 04.05.2021 та 10.05.2021 - вихідні дні!

Коробка для капкейків на 24 шт

Коробка для капкейків на 24 шт

30 грн


Коробки для пряників, кексів, капкейків

Купити коробки для капкейків за приємною ціною ви можете у нас. Капкейк – це маленький торт з пишною кремово шапочкою. Якщо ця шапочка зімнеться, то все враження від десерту буде зіпсовано. Тому дуже важливо, щоб висота коробки була достатньою для того, щоб накрити декор і залишити невеликий зазор між верхівкою десерту і картонної кришкою. Верхня частина коробки досить жорстка для того, щоб захистити крихкий декор від пошкоджень.

Незважаючи на те, що кекси не такі ніжні, як капкейків, але, тим не менш, вони теж вимагають гідної презентації і дбайливого транспортування. Цікаво виглядають коробочки з прозорим віконцем. Такий дизайн дозволить гостям побачити, що знаходиться всередині, не розкриваючи упаковку. А вам не дасть переплутати упаковки з виробами, оскільки ви будете бачити вміст.

Також пропонуємо оригінальні коробки для пряників купити з доставкою по Україні можна в нашому магазин. Упаковка для пряників також має прозорі віконця, завдяки чому ошатні, розфарбовані вироби виглядають ще привабливішим і апетитніше.