Магазин товарів для кондитерів
RU UA

Коробки для тортів в Україні

Шановні клієнти, графік роботи з 9:00 до 15:00 у будні дні, сб-нед - вихідний. 

Магазин у місті Одеса працює. 

Слава Україні!


Коробка для торта - це кондитерська упаковка яка дозволяє прикрасити кондитерський виріб, а так само покликана допомогти транспортувати його до місця призначення. Наприклад, стрічками (вони теж присутні в нашому каталозі), наклейками, надписами та іншими прикрасами, на які тільки здатна ваша фантазія. Не варто сумніватися в тому, що ваші гості та клієнти отримають бурю позитивних емоцій, коли побачать велику красиву коробку для торта, передчуваючи, що ж там всередині. А всередині їх чекає апетитний, чудовий торт, приготований вами власноруч. І можна не турбуватися про те, що змажуться кремові бордюри або помнуться квіти з мастики. Наша упаковка для кондитерських виробів дуже міцна, тому не варто переживати про подібні випадковості.

Як доставити багатошаровий вологий торт, щоб не пошкодити його? Куди упакувати тендітні тістечка, які будуть урочисто вручені іменинникові або замовнику? У чому передати пряники або кекси улюбленої мамі? Якісна кондитерська упаковка – це те, що потрібно для дбайливого транспортування десертів. На цій сторінці ви знайдете найрізноманітніші види коробок для домашніх солодощів. Коробки оснащені високими кришками, завдяки яким ви можете бути спокійні за декоровану поверхню торта, тістечка або панкейка.

Екологічна упаковка з якісного картону та пластику

Презентація кондитерського виробу починається з коробки для тортів, яка повинна бути міцною, місткою і безпечною. Вона може бути виготовлена як з картону, так і з пластику, головне, щоб матеріал не був токсичним, не размокал і не передавав кондитерського виробу сторонні смаки і запахи. Нікому не сподобається є торт з присмаком картону або пластмаси. В нашому магазині представлена якісна упаковка для тортів, яка призначена як для професійних кондитерів, так і для тих, хто готує десерти лише в особливих випадках.

Картонна упаковка для кондитерських виробів може трохи розмокнути, якщо вміст занадто вологе і просочення витікає назовні. В цьому випадку краще використовувати пластиковий коробок, або ж поставити десерт на підкладку, а потім покласти його в картонну упаковку. Вироби з пластику більш міцні, вони не бояться вологи, тому особливо тендітні десерти краще перевозити в них.